таксі БориславаРішення Бориславської міської ради «Про затвердження Положення про організацію та функціонування стоянок таксі на території міста Борислава»

Вчора, 27 грудня, у залі засідань виконавчого комітету під головування заступника міського голови Світлани Солоненко та керуючого справами виконкому Ігоря Кобилецького відбулися громадські слухання щодо обговорення проекту регуляторного акту – рішення Бориславської міської ради «Про затвердження Положення про організацію та функціонування стоянок таксі на території міста Борислава».

На зустрічі були присутні начальник відділу економіки та торгівлі міської ради

Лев Попель, спеціаліст відділу Наталія Шкумбатюк, головний спеціаліст відділу правового забезпечення Мар’ян Сащук, а також представники служб таксі міста.

Усім присутні мали можливість ознайомитись зі змістом проекту та винести на обговорення власні зауваження та пропозиції щодо нього, що і було зроблено. Усі запропоновані перевізниками зміни та доповнення були враховані і прийняті на опрацювання. Наступним кроком буде розгляд проекту та сесії та його затвердження депутатами.