3:2 з УкраїноюЗнали, що це хороша команда. Не треба дарувати супернику небезпечні моменти

Наставник збірної Нідерландів Франк де Бур підвів підсумки матчу Євро-2020 з Україною (3:2).

«Ми знали, що Україна — хороша команда. Вони здатні витримувати наш тиск і знаходити моменти. Треба намагатися не дарувати супернику небезпечні моменти», — сказав Франк де Бур.

Як згадувалось на сайті Vseprosport, 13 червня відбувся перший матч збірної України на Євро-2020. В стартовому поєдинку підопічні Андрія Шевченка зустрілися з національною командою Нідерландів в Амстердамі.

Гра видалась динамічною та цікавою. В першому таймі жодна з команд не довела свою перевагу. А ось другий тайм видався щедрим на реалізовані гольові моменти. Першими відкрили рахунок господарі поля, забивши у ворота українців 2 м’ячі за шість хвилин.

Однак наша збірна змогла знайти в собі сили та переломити хід гри. Перейшовши в атаку, українські нападники швидко зрівняли рахунок. І хоч переможний гол забив нідерландський футболіст, в тому, що українська команда себе дуже добре показала, сумнівів немає.