бої за КарабахАлієв звернувся до народу: «Чекали цього 28 років»

Війська Азербайджану взяли під свій контроль місто Шуша. До столиці невизнаної «Нагірно-Карабахської республіки» залишилося 11 км.

У неділю, 8 листопада, азербайджанські війська звільнили древню столицю Карабаху — місто Шуша. За цей ключовий логістичний вузол велися запеклі бої останній тиждень. Про взяття Шуші повідомив народу президент Азербайджану Ільхам Алієв, передає Д-НК.

«Шуша звільнена від окупації. Шуша — наша! Карабах — наш! (…) 28 років Шуша була під окупацією. Ми здобули цю перемогу на полі бою, а не за столом переговорів», — заявив азербайджанський лідер.

Він констатував, що переговори виявилися безглуздими в рішенні карабахського конфлікту. Він подякував азербайджанській армії за успішний наступ і звільнення земель. Крім того, Алієв висловив співчуття сім’ям загиблих військовослужбовців та побажав одужання пораненим.

бої за Карабах

Варто зазначити, що втрата Шуші для Вірменії є серйозною проблемою. Оборона розсипається і, ймовірно, утримати Карабах під своїм контролем не вдасться. Важливо відзначити, що Шуша знаходиться всього в 11 км від столиці невизнаної «Нагірно-Карабахської республіки» — Степанакерта. Війна, як видно, наближається до кінця. З Степанакерта вже почали евакуювати цивільне населення до Вірменії.