допомога дитиніДрузі, звернулась до мене бабуся Василька, часу залишилось обмаль, а сума чимала, перша операція планується на грудень за наявності коштів

Давайте допоможемо цьому маленькому і дуже сильному хлопчику??.

Маленький дрогобичанин Василь Лисовець за свій юний чотирирічний вік вже подолав третю стадію раку (нейробластома). У віці семи місяців у хлопчика виявили маленьке збільшення круглої форми у області хребта.

Після низки численних консультацій та звернень до лікарів у межах області, хлопчику призначили лікування, але ситуація погіршилась. Відтак уже у клініці в Києві рідним Василя повідомили, що одразу після виявлення гульки необхідно було провести хірургічне втручання з видалення невідомого тіла, однак було уже пізно.

Наслідком хвороби є парез ніг — він не може самостійно ходити.

Хлопчик переніс уже дві надскладні операції вартістю в десятки тисяч доларів. Одну з них проводили в Києві, а іншу в Італії.

Для відновлення рухової системи Василько весь час проходить дороговартісні курси хіміотерапій, реабілітацій у Києві.

Лікарі гарантують, що маленький дрогобичани одужає і ходитиме як усі діти, але для цього необхідно провести ще останню операцію. ЇЇ вартість сягає близько 240 тисяч гривень.
Такої суми коштів сім’я Василька немає. Тим паче, що ставлять на ноги та боряться за його одужання лише мати із бабусею.

??Дуже прошу усіх не бути байдужими та допомогти Василькові стати на ніжки.

Ощадбанк

4790 7040 0036 1108

Одержувач: Лисовець Зоряна Зорянівна (мама 0984130777)

Приватбанк

4149 4991 1457 5275

Одержувач: Баб’як Любов Миколаївна (бабуся 0987758421)

Наталія Гайдер