інвестори у ДрогобичіДатська компанія розглядає перспективу розширення у Дрогобичі текстильного бізнесу

У вівторок, 2 липня, відбулася зустріч міського голови

Дрогобича Тараса Кучми з фінансовим директором компанії «Юнайтед Текстиль Груп А/С» Могенсом Йенсеном.

Компанія «Юнайтед Текстиль Груп А/С» має дочірнє підприємство у Дрогобичі — «ЮТГ Україна», що на вулиці Самбірській та спеціалізується на пошитті одягу.

Участь у зустрічі взяла також новопризначений директор «ЮТГ Україна» Інга Галькович та перший заступник міського голови Дрогобича Ігор Герман.

Фінансовий директор компанії «Юнайтед Текстиль Груп А/С» Могенс Йенсен зазначив, що датська компанія розглядає можливість збільшення потужностей підприємства.

На разі керівництво датської фірми визначається з країною та територіями, де економічно вигідніше розширювати потужності.

У ході зустрічі сторони обговорили можливості розширення потужностей компанії «Юнайтед Текстиль Груп А/С» на базі дочірнього підприємства «ЮТГ Україна», що базується саме у Дрогобичі.

Зі свого боку міський голова Дрогобича Тарас Кучма заявив про готовність надати будь-яку підтримку місцевої влади, а також спільно напрацювати дорожню карту у розширенні роботи підприємства у місті.

Як було зазначено, на разі на дочірньому підприємстві у Дрогобичі працює близько 250 осіб, однак свого часу це підприємство надавало в два-три рази більше робочих місць.

Обидві сторони мають на меті чітко спрацювати, щоб вже найближчим часом активно розпочати робота. Також розглядається можливість навчання майбутніх працівників-швей на базі училищ та коледжів Дрогобича.