Danone в банDanone запросила для реклами на московії скандального актора Пореченкова, який стріляв по українцях

Російський актор Михайло Пореченков, який стріляв з кулемета по українських воїнах на Донбасі, знявся в рекламі

продукції французької компанії «Данон» у Росії.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на опублікований в YouTube ролик

Нагадаємо, що кілька різних ЗМІ зафіксували, як 30 жовтня 2014 року актор з московії Пореченков, відвідуючи Донецьк, перебував серед бойовиків, стріляв з великокаліберного кулемета, надягнувши шолом, на якому чітко зображений знак преси.

СБУ і МВС відкрили кримінальні провадження проти Пореченкова за участь у терористичній діяльності так званої «ДНР» (за ст. 258-3 ККУ) та за участь в складі воєнізованих або збройних формувань у нападі на громадян (ст. 260 ч. 4).

В Україні Група компаній «Данон» вже понад 20 років є виробником і дистриб’ютором широкого асортименту продуктів харчування. Виробничі потужності компанії представлені двома заводами: «Данон Дніпро» (в м. Херсон) і «Данон Кремез» (в м. Кременчук). Продукція компанії випускається під такими торговими брендами: «Веселий пастушок», «Актімель», «Живинка», «Простоквашино», «Простоквашино для малюків», «Растишка», «Актуаль», «YoPro», «Даніссімо», «Paw Patrol», «Frozen», «Avengers», «Alpro».

Напрям дитячого харчування представлено в Україні брендами «Nutrilon», «Milupa» і «Малюк Істринський».

Напрям клінічного харчування представлено такими продуктовими гілками: «Nutrison», «Nutridrink», «Cubitan», «Infatrini», «Nutrini», «Lophlex», «Nutri», «Anamix», «KetoCal».