підозри на коронавірусРезультат тесту, отриманого учора, 2 квітня, підтвердив захворювання на COVID-19 у ще одного мешканця Львівщини

Також один пацієнт уночі поступив із підозрою на коронавірус.

Про це повідомляє Львівська ОДА, передає Д-НК.

Як повідомив в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько, коронавірус діагностували у 74-річного чоловіка.

За його словами, стан пацієнта – середньої важкості. Він перебуває на лікуванні в Львівській обласній клінічній інфекційній лікарні.

Також, за інформацією лікаря-епідеміолога Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головного позаштатного спеціаліста департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталії Тімко, у період з 22:30 2 квітня по 10:30 3 квітня, з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулася ще 1 особа.

Пацієнт з Радехівського району.

Загалом, зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні — 41 особа.

На самоізоляції знаходяться 148 осіб. За увесь час виписано — 99 пацієнтів. Стан більшості хворих -середньої важкості або близький до задовільного. У 4-х пацієнтів стан важкий. 1 пацієнт на апараті ШВЛ.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 288 людей.

За результатами тестів у 6 осіб — грип. За увесь час в сумі у 187 пацієнтіа Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 88 осіб. У 13 пацієнтів — позитивний результат тесту на коронавірус. Три особи знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. 2 пацієнтів одужали.