маршрути в СхідницюУ селі Новий Кропивник Східницької територіальної громади Дрогобицького району триває будівництво навчально-виховного комплексу. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

На сьогодні у НВК І-ІІ ст. навчається 110 учнів та 20 вихованців підготовчої групи. У зв’язку з пожежею старого корпусу Новокропивницького НВК І-ІІІ ст. у грудні 2016 року учні навчаються у двох корпусах, які віддалені один від одного. Позитивна динаміка народжуваності дітей у селі засвідчує необхідність добудови школи, оскільки діяльні приміщення не розраховані на збільшення учнів.

Будівництво об’єкта розпочали у 2018 році за кошти державного фонду регіонального розвитку. Відтак за період 2018-2020 років на його реалізацію загалом скерували 10 877,5 тис. грн.

«Село Новий Кропивник є одним з найбільших населених пунктів гірської частини Дрогобицького району. Тому належні умови для навчання дітей є дуже важливими. У поточному році з державного фонду регіонального розвитку затвердили фінансування у сумі 13 млн грн, місцевого – майже 5 млн грн. Це дозволить завершити об’єкт до кінця року»,-  зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Проєкт передбачає: добудову двоповерхової будівлі спортзалу та додаткових приміщень до чинної загальноосвітньої школи (фізичний, хімічний, кабінет трудового навчання, бібліотека, їдальня, кабінет директора, учительська, санвузли), встановлення вікон, облаштування покрівлі, утеплення фасаду, підведення внутрішніх мереж електропостачання, водопостачання, теплопостачання, вентиляції, влаштування модульної котельні потужністю 200 кВТ, внутрішні оздоблювальні роботи, закупівля обладнання, благоустрій території.

Станом на сьогодні тривають фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи, встановлення системи опалення.

Новокропивницький НВК розрахований на 130  учнівських місць.