перший звоникМенше ніж за два тижні школярі розпочнуть навчання в закладах загальної середньої освіти

Освітні установи територіальної громади в останніх приготуваннях до зустрічі із учнями, на фініші ремонтні роботи та благоустрій територій на шкільних подвір’ях. Спеціальною комісією із залученням представників ДСНС завершено обстеження укриттів.

Як повідомили у відділі освіти Дрогобицької міської ради – цьогоріч кількість перших класів у територіальній громаді становитиме 47. Учнів, які вперше переступлять поріг шкіл – 1090, серед них і діти з числа ВПО, передає ДНК. Загалом в освітніх закладах громади навчатиметься 12 167 учнів.

Що стосується першовересневих урочистих лінійок – то у відділі освіти стверджують – свято знань ніхто не скасовував, кожен навчальний заклад проводить лінійки на свій розсуд, зазвичай у патріотичному форматі.

За вимогою Міністерства освіти та науки України – у цьому навчальному році на територіях, які не є окуповані та не постраждали від російської агресії – форма навчання має бути виключно очною. Про змішану та дистанційну форми – питання наразі не порушують. За дистанційною формою можуть навчатись лиш ті учні, які через війну виїхали закордон, однак прагнуть продовжити навчання у рідних школах.

Додамо, учні громади цьогоріч продемонстрували високі результати із національного мультипредметного тесту – 27 випускників його склали на 200 балів. Талановитих дітей у Дрогобичі вирішили підтримати – вони отримають стипендію міського голови у розмірі 3 тис. грн. за кожен предмет, складений на 200 балів в НМТ.