Прохання до закладів харчування виключати музику під час прощань з полеглими воїнами

Війна забирає кращих. Практично щотижня Дрогобиччина прощається з полеглими Героями, які стали на захист територіальної цілісності та незалежності Української держави.

Відважні українські військовослужбовці стали символом гідності та незламності, кожен з них вчинив подвиг, поставши проти російських терористів. Українські Герої віддають життя за нову, відроджену Україну. Саме їхні подвиги надихають сотні тисяч українців на боротьбу з російським агресором.

Тому важливо гідно вшановувати пам’ять тих, хто загинув смертю Героїв у боротьбі з росією.

У вівторок, 6 червня, відбулася зустріч родин загиблих захисників Дрогобицької громади із керівництвом міста, в ході якої сім’ї клопотали перед керівництвом громади подбати про те, щоб у день похорону Героїв у закладах харчування та магазинах, що у центрі міста було припинено трансляцію музики.

Особливе звернення до ресторанів, кафетеріїв та магазинів, які локально розміщуються на Площі Ринок – на кілька годин, під час загальноміського прощання чи служби у храмі, було припинено трансляцію музики із вуличних терас.

Нагадаємо, щодня о 9 годині ранку відбувається загальнодержавна акція пам’яті за жертвами війни та полеглими Героями. Вкотре звертаємося до мешканців та гостей міста не бути байдужими до загальноприйнятих правил вшанування пам’яті загиблих: зупинитись, схилити голову, пом’янути невинно убієнних.

Абсолютно неприпустимою є поведінка деяких осіб під час звучання Державного Гімну чи скорботної мелодії, – коли вони продовжують рухатись у справах, чи з байдужістю споживають їжу, напої, спілкуються по телефону.

Не будьмо байдужі! Україна починається з кожного свідомого громадянина!

Слава Україні! Вічна слава Героям!