квартири у Дрогобичі  

Дрогобиччина — новини краю

Інформаційний портал Дрогобицького району

Етапи будівництва швидкомонтованих будинків

Сучасне рішення, яке допоможе легко, швидко і якісно побудувати будинок і ввести його в експлуатацію — швидкомонтований будинку. Їхня вартість дивує і радує — http://servusbud.ck.ua/vartist-karkasnikh-budinkiv.html. Тим не менш, у них є безліч переваг. Щоб переконатися в практичності і надійності такого виду будівництва, потрібно детально вивчити процеси, які необхідно здійснити для того, щоб побудувати такий каркасний будинок.

Як будується швидкомонтований будинок

будівництво

1. Проект майбутньої споруди.

Можна вибрати підходящий варіант з безлічі представлених в каталозі. А можна замовити розробку унікального проекту за вашим бажанням. Можна втілити будь-які побажання стосовно проекту.

2. Установка фундаменту.

Після того, як проект будинку затверджений замовником, майстри приступають до створення фундаменту. Його виготовляють по стрічковому методу, з використанням якісних будівельних сумішей, що дозволяє проводити роботи навіть взимку, без втрати якості і міцності.

3. Підводка комунікацій до об’єкта.

Паралельно з установкою фундаменту, здійснюється і підводка комунікацій до об’єкта: каналізація, вода, електрика, газ.

4. Виготовлення індивідуального комплекту панелей.

Комплект панелей замовляють за індивідуальними планами і розмірами, відразу після затвердження готового проекту. На виготовлення його йде 3-4 тижні. За цей час буде готовий фундамент, і підведені комунікації.

5. Збірка конструкції.

Головний процес при будівництві будинку швидкого спорудження — збірка основної конструкції. Професійні майстри роблять це протягом 7-12 днів, в залежності від складності та розмірів об’єкту.

6. Установка покрівлі.

Після установки головної несучої конструкції стін, слідує монтаж несучої конструкції покрівлі.

7. Будівельні роботи по обробці конструкцій.

Коли каркас конструкції встановлений, приходить час для будівельної обробки конструкції гідроізоляцією, паробар’єрами. В цей же час обираються варіанти для покриття покрівлі.

8. Установка металопластикових конструкцій і дверей.

Коли основна конструкція готова, настає момент, коли потрібно приступати до обробки приміщення. Встановлюються вікна, вхідні та міжкімнатні двері.

9. Оформлення фасаду.

Одним із заключних етапів будівництва є зовнішнє оформлення будинку. Для цього можна використовувати будь-які відповідні матеріали. Так кожен будинок буде виглядати по-особливому.

10.Внутрішні роботи.

Поки зовні виконуються оздоблювальні роботи фасаду, всередині можна проводити внутрішню обробку. Тривалість цих робіт багато в чому залежить від вибору дизайну, і матеріалів.

11. Введення в експлуатацію.

Щоб будинок ввести в експлуатацію, потрібно оформити пакет документів, встановлених державними нормами.

12. Новосілля.

Через три місяці можна вселятися в новий готовий будинок. І жити довго та щасливо.

Ознайомитися детально з усіма етапами і технологіями будівництва швидкомонтованих будинків можна тут — http://servusbud.ck.ua/budinki-pid-klyuch-cherkasi.html.

      Ви володієте цікавішою інформацією на тему, радо розмістимо її на ресурсі,
наша скринька: 2drogobych@gmail.com
Обов'язкові для заповнення - лише поле "Ім'я"