квартири і котеджі у ДрогобичіУ минулому році збулася моя мрія — ми з чоловіком нарешті обзавелися власним окремим житлом

Переглядаючи різні варіанти на спеціалізованих сайтах і прикидаючи плюси і мінуси квартир, будинків і таунхаусів, ми все ж віддали перевагу Таунхаус побачивши чим так часто діляться користувачі на ФБ, а саме Клубне містечко «Троянда на Граніті». До речі в Троянді можна придбати і квартири з сучасним плануванням і власним гаражем у цокольному поверсі і за найпривабливішою ціною на Львівщині.

Трохи конкретики чому саме Таунхаус

Таунхаус — сучасний заміський комплекс. Котеджі в його складі об’єднані загальними стінами, створюючи єдине ціле.

квартири у Дрогобичі

Таунхауси мають ряд переваг:

Значна загальна площа. Квадратура просторого приміщення дозволяє зробити внутрішнє планування за вашим бажанням. Перший поверх, як правило, відводиться під кухню, вітальню, хол і необхідні господарські приміщення. На другому поверсі передбачається розміщення спалень і житлових кімнат.

Індивідуальне планування — основна перевага сучасних таунхаусів перед міськими квартирами.

Винятковий комфорт. Якщо ви бажаєте залишити місто, відпочити від метушні і почути тишу, таунхаус — оптимальний вибір. Таке придбання зажадає набагато менших фінансових вкладень, ніж покупка приватного будинку. Це — втілення комфорту і зручності. Таунхауси ідеальні для сімей з середнім достатком і вище.

Доступна ціна. Клубне містечко таунхаусів відрізняється більш низькою собівартістю, ніж класичний котеджний комплекс з окремих будинків. Завдяки економії землі під забудову, вартість квадратних метрів відносно невелика. Те ж можна сказати і про експлуатаційні витрати на утримання такого житла.

Низька щільність населення. Перенаселеності і суєти в таунхаусі однозначно не буде. Вашими сусідами стануть такі ж цінителі розміреного життя і спокою, як і ви самі.

Наявність вільної землі. Невелику ділянку (2,5 сотки) поруч з будинком — додаткова перевага таунхаусів клубного містечка «Троянда на Граніті». Ви зможете задіяти цей ресурс на власний розсуд. Обладнайте майданчик для малюків, сплануйте газон, розбийте клумби, організуйте зону відпочинку. Все у ваших руках!

Власний гараж на першому поверсі. Кожному власнику в таунхаусі гарантований власний гараж. В умовах сучасного стрімкого життя і постійного цейтноту це перевага виключно актуальна.

Сучасна інфраструктура містечка. Не менш важливим і те що навколо. Тут Клубне містечко пропонує: 

☑️ огорожена територія
 
☑️ шлагбаум на в’їзді
 
☑️ відеонагляд
 
☑️ бруківка
 
☑️ освітлення
 
☑️ дитячий спортивний майданчик
 
☑️ відкритий басейн на території
 
☑️ фітнес центр (зал для фітнесу, тренажерний зал, сауна, кафе, велика тераса, парковка)
 

Комфорт і простір, престиж і доступність. Все це — власна квартира в заміському будинку.

Незаперечні переваги для щасливого життя і майбутнього вашої родини!