самогубство в ХарковіПеред самогубством загиблий замкнувся в гаражі, розташованому в центрі Харкова, і не реагував ні на прохання дружини, ні на силовиків

У Харкові 57-річний чоловік підірвав себе у власному гаражі,

трагедія сталася біля одного з будинків по вулиці Алчевських сьогодні, 18 вересня, приблизно о 15:30, повідомляє Д-НК, з посиланням на Нацполіцію Харкова.

Як стало відомо, по спецлінії поліції 102 зателефонувала жінка і повідомила, що її чоловік взяв з собою якийсь підозрілий предмет і попрямував до гаражу. Жінка додала, що останнім часом у чоловіка був пригнічений депресивний стан. Через деякий час вона прийшла в гараж і пробувала поговорити з чоловіком, але він не пустив її в гараж, замкнувся в ньому і заявив, що зробить суїцид.

самогубство в Харковісамогубство в Харкові

Потім на місце приїхали слідчо-оперативна група Київського відділу поліції, наряди патрульних, спецпідрозділу ТОР і КОРД. Але і поліції чоловік не відкрив двері гаража. Коли силовикам все ж вдалося увійти всередину, то господар гаража був мертвий. Загиблий перебував в машині на задньому сидінні з травмами, несумісними з життям.