пожежа в ОдесіПрес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій озвучила нові дані по трагедії в Одесі

Масштабна пожежа в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу була погашена

рятувальниками, однак вогонь забрав життя 1 людини і як мінімум 29 людей вважаються постраждалими, за даними прес-служби ГСЧС.

Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій озвучила нові дані по трагедії в Одесі, де 4 грудня сталася смертельна пожежа в коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, інформує ДНК.

Згідно зведення станом на 6:45 5 грудня великий вогонь був повністю погашений, тепер рятувальники локалізують окремі осередки займання. Також спостерігається обвалення згорілих будівельних конструкцій всередині коледжу старої споруди.

«В результаті пожежі 1 людина загинула і 27 осіб постраждали (з них 13 підлітків і 7 співробітників ДСНС). До ліквідації наслідків пожежі від ДСНС залучено 103 чол. Та 16 од. техніки ДСНС. На місці працює оперативна група ДСНС України», — зазначено в повідомленні ДСНС, а на час публікації цифра зросла до 29 осіб. Також глава Одеської обладміністрації Максим Куций на своїй сторінці в Facebook назвав можливою причиною спалаху коледжу в Одесі зламаний подовжувач. За його словами, рятувальні роботи тривають, а постраждалим надається медична та психологічна допомога. «Вранці в Одесу повинен прибути спеціальний загін з Києва для допомоги в проведенні операції серед завалів», — додав чиновник.