світові війниПо військовій базі союзника Путіна в Сирії завдано масований ракетний удар — є загиблі і поранені

Сирійська військова база «Т-4» ерефійсько-сирійської коаліції Асада, що знаходиться на сході провінції Хомс, піддалася масованому ракетному удару. Про це повідомляють

журналісти західних інформаційних агентств, передає ДНК.

Інформацію вже підтвердили урядові ЗМІ сирійського уряду. Раніше президент США Дональд Трамп обіцяв путіну і Асаду відплату за удар хімічною зброєю. Союзники путіна припускають, що удар могли завдати американські військові — загинули і отримали поранення декілька осіб. Точна кількість жертв і постраждалих ЗМІ не наводять.

Авіабаза Т-4 атакована декількома ракетами, не виключено, що це агресія США», — повідомили сирійські ЗМІ. На даний момент відомо, що, цілком ймовірно, ракети були випущені з акваторії Середземного моря і перетнули повітряний простір Лівану.

Американські військові не робили заяв про свою причетність до обстрілу, однак експерти припускають, що Вашингтон міг прийняти рішення про нанесення ракетного удару по позиціях сирійських військових у відповідь на застосування хімічної зброї в сирійській провінції Східна Гута, яку продовжує утримувати сирійська опозиція. В результаті удару загинули як мінімум 70 осіб.