тютюн для кальянуЯкісний кальян багато в чому залежить від вибраного сорту тютюну

Ароматний тютюн перевіреного американського бренду Fumari — хіт продажів на ринку вже більше 20 років. Насичені оригінальні смаки, хороша димність за привабливою ціною

утримують високий попит.

Саме на ньому був поставлений рекорд димності в Книзі Рекордів Гіннеса. Купити тютюн Фумарі можна оптом і в роздріб за посиланням https://kalyan.net.ua/tabak/fumari. Там представлений великий асортимент смаків. Фасовка 100 г і 1 кг дозволяє використовувати продукт, як в дома, так і в бізнесі.

тютюн для кальяну

Відгуки покупців кажуть, що топи продажів Fumari — Blueberry Muffin, Spiced Chai, White Gummi Bear і Ambrosia. Але завжди доступні і класичні смаки: вишня, яблуко, м’ята, що дозволяє створювати смак самостійно. Вся лінійка відноситься до преміум-класу і налічує близько 40 міксів. Колекція щорічно поповнюється. Однак концепція компанії-виробника — доступність, тому тютюн вже багато років залишається в середній ціновій категорії.

Фумарі упакований в щільні герметичні чорно-зелені пакети з багаторазової застібкою, що зберігає кращі властивості тютюну навіть після его відкриття. Можна не турбуватися, що він витече або вивітриться. Упаковка має прозору частину, щоб покупець особисто міг переконатися в свіжості. Детальна інструкція по забиванню в кальян вказана на кожній упаковці.

Опис тютюну Fumari:

 • висока якість;
 • соковита текстура;
 • хороша димність;
 • насичений натуральний аромат;
 • помірна фортеця;
 • широкий асортимент смаків;
 • доступна ціна;
 • легкість приготування;
 • швидке розкурювання.

Марка стала популярна ще на світанку кальянної індустрії завдяки «нехімозним» незвичайним смакам. Спочатку компанія-виробник працювала як кальянна Fumari Lounge в Сан-Дієго, Каліфорнія. Цей досвід дозволив створити якісний кальянний тютюн, яким торгує наш інтернет-магазин. Спочатку бренд був популярний лише в США, однак продукт швидко завоював довіру покупців і донині зберігає високу якість. Його «зоряний» успіх визнаний любителями кальяну з усього світу. Компанія багато років витримує конкуренцію з великими тютюновими брендами. Тютюн Фумарі пілійде навіть вимогливиої прекрасної статі і недосвідченним курцям.

Якісний кальянний тютюн відрізняється наступними характеристиками:

 • нульовий відсоток вмісту смол;
 • низький вміст нікотину;
 • однорідна липка консистенція завдяки вмісту меду, патоки і шматочків фруктів;
 • відсутність листя, гілочок і інших сторонніх вкраплень.

Основу становить просочений сиропом лист Вірджинія великої нарізки без сторонніх вкраплень. Витримує високі температури, залишаючись легким і витонченим, однак бажано не перепалювати кальян, щоб максимально розкрити його смак.

Найкраще Fumari курити в рівномірно прогрітій глиняній чаші. Навіть при перегріві він не гірчить, але втрачає насичені смакові властивості. Завдяки зручній консистенції із забиванням впорається навіть початківець кальянщик. Додавання незначної кількості консервантів і ароматизаторів дозволено законом. Це не тільки продовжує термін зберігання, але і покращує аромат. Низький вміст нікотину зменшує шкоду від вживання.

Замовляйте тютюн для кальяну оптом і в роздріб в нашому інтернет-магазині і переконайтеся в його якості.