що буде в 2018Вчені опублікували рейтинг найнебезпечніших і страшних для Землі майбутніх подій — подробиці

Уже сьогодні футурологи прогнозують людству великі випробування і називають майбутній 2018 рік одним з найнебезпечніших за останнє десятиліття, підкреслюючи, що саме в Рік Собаки збудуться найстрашніші передбачення.

Природно, поряд з іншими страшними версіями висувається і така, що 2018 рік стане останнім для жителів Землі, передає ДНК з посиланням на «Діалог.UA». Експерти кажуть,

що перед «кінцем світу» на планеті відбудеться мегаземлетрус, з цим згодні багато видних фахівці. Крім того, нашій планеті багато труднощів і проблем в 2018 році пророкують через глобальне потепління, яке найбільше відчують жителі Європи і Індії.

Далі в небезпечному рейтингу йде виверження вулканів, особливу увагу експертів прикута до Йеллоустоун. Фахівці побоюються, що процеси, що відбуваються в цьому супервулкані нададуть планеті найбільш негативний і руйнівний наслідок. І нарешті головна тема майбутнього року — чи здійсниться апокаліпсис.

За прогнозами індіанців хопі, кінець світу може статися через падіння Блакитної зірки на Землю. Фахівці припускають, що нею може виявитися комета. У списку потенційно небезпечних для людства комет на 2018 рік — близько 30 небесних тіл. Планета Нібіру — ще одна небезпечна загадка, про яку згадували навіть стародавні майя. Небезпеку пророкують і нумерологи. Незважаючи на те, що офіційна наука відкидає саме існування смертельної планети Х, за 2017 рік ця тема була однією з найбільш обговорюваною в науковому середовищі.