трускавець новини - прокуратураЦе питання перед Генеральним прокурором України поставив сьогодні міський голова Трускавця Руслан Козир

На думку міського очільника, прокурор міста під час революційних подій річної давності діяв на догоду режиму Януковича та нехтував волею громади і депутатського корпусу. До цього часу Мігоцький не визнав своєї вини і не поніс відповідальності за свої антинародні вчинки. Під час «круглого столу», який відбувся два дні тому у прокуратурі міста, цей чиновник знову заявив, що йому немає за що каятися, і що він не відчуває своєї вини за прийняті ним антинародні рішення під час Революції Гідності. Це, напевно, і стало останньою краплею у чаші терпіння, що змусила міського голову звернутися до Генпрокурора.

Руслан Козир навів низку фактів, підтверджуючих його висновки. Так, прокурор Мігоцький на догоду антинародному режиму Януковича визнав протиправними та скасував у суді рішення Трускавецької міської ради № 598 від 01.12.2013 р. «Про оцінку суспільно-політичної ситуації в Україні та подій на Євромайдані у м. Києві 30 листопада 2013 р.» та рішення №631 від 30.01.2014 р. «Про визнання Народної Ради України колегіальним органом, уповноваженим представляти інтереси народу України». Прокурор області Роман Федик щодо таких дій регіональних прокурорів висловився чітко:«Оскаржуючи ці акти, прокурори займали кон’юнктурну позицію. Тобто у час, коли тисячі людей вийшли на вулиці українських міст на протест проти злочинної влади, працівники правоохоронних та судових органів зайняли позицію на догоду антинародного режиму». Мігоцький же і до цього часу цього не зрозумів і жодних висновків не зробив.

Будемо надіятися, що ці висновки зробить оновлена Генпрокуратура. При цього врахує й низку інших волюнтаристських та лобістських рішень міського прокурора, які завдали громаді Трускавця шкоди на сотні тисяч гривень.

У листі Генпрокурору наведені факти бездіяльності прокурора Мігоцького щодо рейдерського захоплення комплексу «Карпатські Луки», що призвело до зупинки роботи підприємства, а також несплати ТзОВ «Альфа плюс» пайової участі на загальну суму 151 759,58 грн., самовільного встановлення ПрАТ «Трускавецькурорт» торгових павільйонів та експлуатації новозбудованого об’єкту на вул. Сагайдачного без сплати пайової участі, самовільного використання земельних ділянок для обслуговування свердловин без правовстановлюючих документів на землю…

Шкодив прокурор місту не тільки бездіяльністю, а й своєю вибірковою активністю. Так ним було безпідставно порушено кримінальне провадження щодо начебто неправомірної реконструкції вулиці Шевченка. У результаті скоординованих дій прокурора Трускавця та Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю місту було завдано збитки в сумі 473781,34 грн.

І це далеко не повний перелік формальних та необ’єктивних діянь прокурора з негативними наслідками для громади і держави.

Міська рада оцінку пану Мігоцькому дала однозначну – проголосувала за недовіру міському прокурору. Чи дослухається до її голосу Генпрокурор?

Джерело: Трускавецької міської ради