проводовк радіоВідновити роботу мереж проводового радіо, — Тарас Кучма про прохання літніх дрогобичан

Як повідомляє ДНК з посиланням на ДМР вкотре міський голова Дрогобича Тарас Кучма звернувся до керівника

місцевої філії ПАТ «Укртелеком» Павла Пасікова з вимогою налагодити роботу проводового радіо у Дрогобичі.

«Ви не уявляєте скільки скарг на відсутність радіозв’язку я отримую щодня від літніх людей та осіб з обмеженими можливостями. Для цих людей радіо — це важливе джерело інформації», — наголосив у своєму зверненні Тарас Кучма.

Своєю чергою, керівник місцевої філії ПАТ «Укртелеком» Павло Пасіков у роз’ясненні апелював на те, що часто працівники «Укртелекому» не можуть дістатися до горищ, оскільки вони зачинені, а знайти ключі не вдається. Ще одна причина — це крадіжка проводів. З перелічених посадовцем адрес було названо будинки, які обслуговує ЖЕО.

Присутній на нараді, в ході якої відбувалося обговорення цього питання, керівник «Управитель ЖЕО» Олег Майданюк наголосив, що звернень до його підприємства з боку «Укртелекому» не надходило, але він готовий сприяти у вирішенні цих проблем.

Крім того від керівника КП «Дрогобичводоканал» Романа Шагали прозвучала критика на адресу «Укртелекому» за неякісне надання послуг та обслуговування ліній телефонного зв’язку.

Заслухавши доповідачів, міський голова Тарас Кучма закликав всіх причетних до можливого вирішення проблеми з радіозв’язком, згуртувати зусилля і максимально вирішити цю проблему якомога швидше.