купити квартируПитання нерухомості в Україні завжди цікавило іноземних інвесторів

Низькі ціни у порівнянні з європейськими з одного боку. Але напружена нестабільна ситуація в країні – з іншого.

Президент міжнародної федерації нерухомості Олександр Бондаренко вважає, що український ринок нерухомості визнали одним з найпривабливіших для іноземних інвесторів.

Тим часом у Дрогобичі, де з кожним роком збільшується кількість туристів з Польщі розпочато будівництво елітного житла.

Тут можна придбати елітний Таунхаус з власним гараже, ділянкою і облаштованою інфраструктурою за ціною 3-и кімнатної квартири на поверсі.

Більше на сторінці Клубне містечко «Троянда на Граніті».

Він зазначає, що попри нестабільну ситуацію в країні, зацікавленість забудовами Одеси, Львова та Києва виявили потенційні покупці з Великобританії, Австрії, США та Азії.

Експерт прогнозує, що кошти почнуть надходити вже в найближчі три роки.

Основним фактором інвестиційної привабливості є низькі ціни на нерухомість. Нині вони, за оцінками багатьох експертів, досягли дна.

Найбільш цікавою для інвесторів є елітна нерухомість. Саме вона нині найбільш недооцінена. Якщо престижне житло в центрі Відня коштує не менше кількох мільйонів євро, то аналогічне житло в Києві обійдеться мінімум вдвічі дешевше.

Нині ж, за підрахунками аналітиків, в середньому з 60 угод з купівлі-продажу нерухомості лише одна здійснюється нерезидентами країни. Тоді як в докризові часи іноземці купували кожну десяту квартиру.