ДрогобичтеплоенергоУ КП «Дрогобичтеплоенерго» планують розтермінувати нарахування мешканцям «нерентабельних» будинків

Накопичення боргів за спожиту теплоенергію, продуковану КП «Дрогобичтеплоенерго» — основна проблема, з якою

впродовж останніх тижнів до міського голови Дрогобича Тараса Кучми звертаються мешканці будинків, які опалюються від системи централізованого теплопостачання.

Цю проблему було розглянуто сьогодні, 28 січня, під час щотижневої наради міського голови з керівниками структурних підрозділів ДМР та комунальних підприємств міста, передає ДНК з посиланням на ДМР.

За словами керівника КП «Дрогобичтеплоенерго» Ігоря Хом’яка, у місті є шість проблемних будинків, мешканцям яких справді доводиться сплачувати немалі суми за отриману послугу теплопостачання.

Проблема полягає в тому, що для забезпечення цих будинків теплом підприємство несе понаднормовані в теплових мережах через малу кількість квартир у будинках, які підключені до системи централізованого теплопостачання, — наголосив Ігор Хом’як.

Загалом, у Дрогобичі є близько двадцяти таких будинків, які необхідно відключити від системи централізованого теплопостачання. Таким чином це зекономить кошти самих споживачів та зменшить витрати підприємства.

Зараз у КП «Дрогобичтеплоенерго» працюють над стратегією відімкнення «нерентабельних» будинків від мережі. Паралельно планують встановлення автономних міні котелень, як альтернативу системі, яка існує зараз. Окрім того, у випадку згоди на відключення від системи централізованого теплопостачання, мешканцям квартир, які накопичили борг за спожите тепло, планують його розтермінувати.

Своєю чергою, міський голова Дрогобича Тарас Кучма наголосив, що під час опалювального сезону не варто робити відключень з метою уникнення соціального збурення. Розпочинати цей процес планують після завершення опалювального сезону.

Також Тарас Кучма доручив керівникам відповідних структурних підрозділів на чолі з заступником Василем Качмарем, підготувати пропозиції щодо запровадження соціальної програми встановлення автономного опалення у квартирах, де проживають мешканці соціальних категорій.

З цього приводу виконання доручення до кінця тижня Тарас Кучма планує провести чергову нараду.

Нагадаємо, минулого тижня Ігор Хом’як провів брифінг, в ході якого роз’яснив ситуацію зі зростанням вартості послуг, які надає КП «Дрогобичтеплоенерго».

Детальніше у публікації: Ігор Хом’як під час брифінгу у ДМР роз’яснив причини зростання вартості послуг для споживачів централізованого опалення. ВІДЕО (https://drohobych-rada.gov.ua/igor-hom-yak-pid-chas-bryfingu-u-dmr-roz-yasnyv-prychyny-zrostannya-vartosti-poslug-dlya-spozhyvachiv-tsentralizovanogo-opalennya-video/)