Волонтерська організація «DomaniЗавтра» із Брешії (Італія) передала Україні три авто швидкої допомоги та два фургони з ліками, медичним обладнанням та медико-хірургічними засобами.

Допомога прибула цими вихідними. Її для громади Дрогобича зібрали брешіанські асоціації, які відгукнулися на заклик «DomaniЗавтра»: Cosp of Mazzano, Soccorso Ambulanza Roncadelle Castel Mella та Volontari Ambulanza of Nuvolento.

Тринадцять добровольців з асоціації «DomaniЗавтра», що базується в Вал Камоніці, на чолі з президентом Дієго Симоніні, цими вихідними особисто вирушили із Пісоні до кордону з Україною та передали керівнику охорони здоров’я Дрогобича Володимиру Чубі цінний гуманітарний медичний вантаж.

Потрібне медичне обладнання є результатом підтримки Дрогобича багатьох організацій, приватних осіб та компаній із Брешії, Бергамо, Верони і навіть Комо, що в Італії. Це наслідок солідарної діяльності, яку асоціація «DomaniЗавтра» веде вже двадцять років на користь українських дитячих будинків та української медицини. Отриману медичну допомогу буде посортовано та передано на баланс Дрогобицької міської лікарні №1. А одну із карет швидкої буде скеровано на передову, – відзначив Володимир Чуба.

Додамо, волонтерська організація «ДоманіЗавтра» була заснована в 2002 році як структура, яка мала на меті продовжити добру справу розпочату «Карітасом» у 1990-х роках. Саме в цей час в Себіно та Валькомоніці було розміщено сотні дітей-сиріт із районів, розташованих поблизу Чорнобильської АЕС. Завдяки налагодженим зв’язкам з українськими організаціями, установами та органами влади, асоціація знає, куди спрямовувати потрібну гуманітарну допомогу. Також асоціація неодноразово здійснювала цільові перевезення за заявками лікарень та структур охорони здоров’я України, наприклад доставляла інсулін або ж інструменти для невідкладної медичної допомоги.