ерефійські наймитиПрацівники металургійних підприємств ОРДЛО заявляють про початок геноциду: людям майже рік не платять зарплату

На окупованій території Донбасу погіршується соціально-економічна ситуація на фоні великих заборгованостей по заробітній платі на відібраних у України підприємствах. Телеграм-канал Dontel з ОРДЛО опублікував інформацію від одного з робітників, за словами якого, затримка зарплат у металургів на різних підприємствах в ОРДЛО становить від 5 місяців і майже до року.

«Владі до цих проблем немає діла, адже у них» все в порядку «, всі поголовно» щасливі «, а керівники ВТС тільки і можуть, що безтурботно обіцяти. Часом здається, що всі ці «великі люди» мало не в змові, і спеціально виживають трудівників підприємств, створюючи їм нестерпні умови праці та життя, щоб, коли заводи поріжуть на метал, сказати: ви самі кинули заводи», — зазначено в повідомленні.

Працівники повідомляють, що місцеві «керівники» ОРДЛО не мають впливу на «Внешторгсервис», який повинен здійснювати виплати працівникам, контролюючи операційну діяльність підприємств. У повідомленні зазначено, що в березні 2017 року, коли прийшов «Внешторгсервис», колектив Єнакіївського металургійного заводу становив близько 6300 чоловік. Зараз на заводі майже вдвічі менше робочих, оскільки люди активно звільняються.

При цьому працівники металургійних підприємств заявляють про початок геноциду. «Всі рішення приймаються в таємничому ВТС, зареєстрованому в Цхінвалі. Зрозуміло, що подібне не може тривати довго. І робочі деяких металургійних підприємств почали призупиняти роботу до погашення заборгованості роботодавцем.

Заводам дуже сильно не вистачає інвестицій, налагодженої повноцінної логістики, нормальних зарплат і адекватних керівників . ми не можемо зрозуміти, в якій «республіці» ми живемо, де наша «конституція», де «прокуратура», де «депутати», де «голова»? Зрештою, де «народність», до кого звертатися за допомогою? Чи не виплачувати зароблені гроші — це хіба не геноцид? Для кого створюються закони, які не можуть захистити ні металургів, ні громадян в принципі? » — пише один з робітників.