Ігор Мильцев ФранцузБойовик батальйону «Сомалі» Ігор Мильцев «Француз» зробив сенсаційне визнання

Колишній соратник Михайла Товстих (Гіві) із загону «Сомалі» Ігор Мильцев з позивним «Француз» зізнався у вбивстві свого командира.

Замах на терориста організував найманець і троє його подільників. На своїй сторінці у соцмережі бойовик «ДНР» написав, що він помстився за загиблих під Авдіївка соратників, яких Товстих кинув під час найскладніших боїв у січні 2017 року. Найманець також звернувся в редакцію однієї з російських газет з таким визнанням.

За словами Мильцева, Гіві був готовий помститися будь хто, але його убивство не справа рук СБУ. «СБУ за лінію розмежування не переходять», — пояснив Мильцев.

Під час серйозних зіткнень Гіві, побоюючись за своє життя, вистрілив собі в ногу і тут же був евакуйований. «Він думав, що ніхто цього не помітить, але ми помітили. Після цього, будучи вже в Донецьку, він віддав наказ накрити наші позиції з артилерії, незважаючи на те що ми там були, а він думав, що нас вже немає в живих!» — розповів Мильцев. За словами терориста, Гіві пішов на такий відчайдушний крок, так як розумів, що дезертирувати з позицій не зможе.

До слова, раніше у «ВК» Артем Донецький також написав пост про те, що Гіві – симулянт. “Нас відправив на забій під Авдіївку. Повернемося – провідаємо тебе в лікарні!) Чекай гостинців!» – пригрозив він.

Гіві фсьо

Після ліквідації Мотороли Гіві почав вживати екстрених заходів з порятунку своєї сім’ї, збирався втікати сам. «Вхід копійка, вихід рубль. Гіві не випускали, і потрібно було йти красиво: просто так від справ ж не відійти. Це, як в злодійському світі», — зазначив Мильцев. 8 лютого, у день вбивства Гіві, «Француз» в «ВК» змінив статус. Цікаво, що такий же статус з такими ж персональними даними є у користувача, який назвав себе Ігор Бондаренко.

Гіві фсьо

А ось сайт «Миротворець» упевнений, що Мильцев не громадянин РФ, а українець з міста Слов’янська, а от його дружина і дочка дійсно знаходяться в Москві.

Гіві фсьо

Нагадаємо, сьогодні Ігор Стрілков-Гіркін зізнався, що незабаром Кремль прибере і його як одного з лідерів «ДНР».