парад військ«Парад необхідний. Зараз він потрібен. Зараз війна! Якщо хочете, — Нусс

Кілька днів поспіль намагався утриматися від суперечок навколо Параду на День Незалежності. Нєа. Висловлюсь. На жаль, кожен рік, починаючи з 2014-го, доводиться переконувати противників парадів на честь дня Незалежності в доцільності і необхідності цього заходу, і печалька в тому, що переконувати доводиться не перелякане населення країни-агресора і його дірявих кремлівських правителів, а українців — тих, чий мозок піддався на колабораціоністські тиради популістів.

Противників (а частіше просто — #Зрадо…бів) турбує бюджет цього дійства. Вони пропонують перенаправити кошти на фронт, а найчастіше виступають за дофінансування соціальних програм. У мене до цих «не-да-мо» зустрічна пропозиція: скасуйте свої відпустки і сімейні традиції, які є витратними, але основними для ваших сімей, і перераховуйте зекономлені гроші (з весіль, іменин і десятків інших свят живота) на рахунки МОУ або куди забажає ваша душа. Але, прошу, не перетворюйте Україну в тотальне «громадське харчування».

Парад Незалежності — не банальна необхідність чи примха влади. Це данина полеглим, честь тим, хто вижив, живим Героям не одного покоління воїнів за незалежність і свободу України. Огляд військ на честь дня Незалежності України — це консолідуючий фактор, який сприяє не тільки об’єднанню Армії, народу, влади, а й мотивує Армію, мобілізує психологічно хлопців на «передку». Більш того.

Проклята ерефія повинна бачити боєздатність нашої країни. Московія повинна побачити викарбуваний крок, який карбується не фейковий, а саме — Збройних Сил України. Хай дивляться і здригаються. Нехай б’ються в конвульсіях від присутності на українському Майдані генералів армій країн NATO, міністрів оборони країн-союзників, і глави Пентагону, Меттіса (на прізвисько «Скажений пес»), зокрема поруч стоять з Президентом України.

До відома, в параді Незалежності 24 серпня візьмуть участь 4,5 тис. Українських військовослужбовців. Буде задіяно 70 (+ -) одиниць військової техніки, 25 з якої — новітні зразки українського виробництва. В одному строю з українськими вояками по Хрещатику пройдуть військові підрозділи Латвії, Литви, Естонії, Грузії, Польщі, Молдови, Румунії, Канади, Великобританії, і … США.

Таким чином, цивілізований світ демонструє Україні свою солідарність і розуміння. А Путіну, і його паразитам і деградуючій країні дають зрозуміти, що в захисті своєї територіальної цілісності та Свободи України може покладатися не тільки на політичну, а й на військову солідарність цих країн. Цим парад у 2017 році є безпрецедентним. Фригідність армії в минулі роки спровокувала варварські дії недоімперців по відношенню до України і її суверенітету.

Зараз же ситуація протилежна. Спільними зусиллями Президента Порошенко, друзів в ЄС і США, волонтерів, українців, нам вдалося відродити Армію, яка стала щитом не тільки для нас з вами, а й для всієї Європи, і так далі і тому подібне … Ми не можемо не продемонструвати Україні таку, якою вона стала, стає, — новою, сильною, готовою до …

Для Армії важливо «показати себе» не тільки українцям і нашим друзям, головним чином — ерефійським камуфльований покидькам цивілізації (найманці-вбивці і так дізнаються, на що здатна Армія України), і населенню «бензоколонки», яке підтримує дії кремлівських шизофреників і поставляє на цю війну своїх нерозумних синів.

На завершення скажу ось що: я не втомлюся повторювати, що Армія, техніка, Верховний головнокомандувач і Президент, горді українці, лідери військово-політичних відомств країн ЄС та США, прапор країни, Гімн на Параді на честь Дня Незалежності — це наш рик, оскал, позиція і плювок в обличчя озвірілим московитам. Якщо хочете, це демонстрація рішучості дати по зубах московським шакалам. Парад необхідний. Зараз він потрібен. Зараз війна.

Павло Нусс, Facebook.