Бунт в ІраніВ Ірані продовжує бушувати народний бун, іранська влада вже не в змозі впоратися з ситуацією

Агресія зростає як з боку протестуючих, так і силовиків. Про це повідомив російський експерт по Близькому Сходу, колишній пропагандист Анатолій Несміян (Ель Мюрид), повідомляє ДНК.

Він звернув увагу на те, що за останню добу кількість протестів в Ірані зменшилася, однак вони стали більш жорстокими. З боку протестуючих в хід йдуть каміння і «коктейлі Молотова», з боку силовиків — вогнепальна зброя.

«Є повідомлення про загибель п’ятьох солдатів КВІР цієї ночі, мінімум три фотографії убитих вже опубліковані. Є повідомлення про «десятки» убитих в місті Масжед Сулейман «, — розповів експерт, уточнивши, що перевірити інформацію дуже важко — влада Ірану перекрили Інтернет і мобільний зв’язок.

Бунт в Ірані

Перші особи держави тим часом активно тікають з країни. З’явилася інформація про те, що духовний лідер Ірану Алі Хаменеї виїхав з родиною в Туреччину. «Всього за шість днів протестів і зіткнень вбито щонайменше 22 особи, близько тисячі заарештовані. Ні про яку «перемогу» влади не йдеться «, — констатував Мюрид, уточнивши, що бунт революцією теж поки не став: у протестувальників так і не з’явився лідер.