Концепцію майбутнього індустріального парку Дрогобича вдосконалили

Із змінами, які спрямовані на покращення показників будівництва, а також подальшого розвитку і привабливості парку, 17 серпня у стінах Дрогобицької мерії ознайомив представник керуючої компанії ТОВ «ЄТІ ПРО» Сергій Іванов-Костецький. Зустріч відбулася в рамках засідання робочої групи та була ініційована управлінням інвестицій та економічного розвитку ДМР.

За словами Сергія Іванова-Костецького – зміни концепції майбутнього індустріального парку стосуються кількох аспектів: площу парку розширили з пропонованих на початку 93, 3 тис.м2 до 101, 3 тис.м2. Також як наслідок буде збільшено кількість робочих місць – до 1 470 осіб. Паралельно збільшено і перелік галузей майбутнього парку. У вересні-жовтні очікують на внесення Еко-смарт індустріального парку Дрогобича до реєстру, цей крок дасть можливість розпочати спорудження першої черги майбутнього важливого об’єкту міста. Загалом черг будівництва передбачено п’ять – увесь процес завершать за 4,5 роки. Першу чергу індустріального парку «Галіт» планують відкрити за 13-14 місяців.

Виробничі площі для бізнесу, так звані лоти в «Галіті» передбачені в розмірах від 288 кв. м до 800 кв. м. Загалом індустріальний парк в Дрогобичі покликаний стати єдиним інноваційним центром синергії проривних технологій: усі учасники парку працюватимуть в замкнутій еко-системі із впровадженням новітніх підходів до виробництва, сортуванні відходів, альтернативній енергетиці. В “Галіт” мають намір збудувати локальні очисні споруди та артезіанські свердловини, вітрогенератори, монокристалічні сонячні панелі, теплові насоси та об’єкти для “розумного освітлення” території парку.

Окрім виробничих та складських приміщень в Еко-смарт індустріальний парк «Галіт» облаштують й об’єкти соціальної інфраструктури

  • міні АЗС,
  • зони релаксу для дітей,
  • міні-кафе,
  • парковки,
  • укриття.

одним словом працівник зможе перебувати тут увесь день і не відчувати браку в нічому.

Проаналізувавши потреби сучасного бізнес ринку – дрогобицький індустріальний парк «Галіт» планує об’єднати в собі таких гравців підприємництва: легку промисловість, торгівлю, ІТ-сферу, меблеву промисловість, металообробку, машинобудування, хімічну промисловість, інформацію та телекомунікацію тощо.

Присутня на зустрічі співавторка концепції індустріального парку, юристка Ольга Данчук висловила переконання, що «Галіт» створить для дрогобиччан нові робочі місця і буде привабливим для релокованих підприємств із зони активних бойових дій.Спорудження першої черги індустріального парку передбачає створення «під ключ» приблизно 7 тис.м2. промислових площ та перший благоустрій території індустріальної зони.