КриворіжгазСьогодні жителі Кривого Рогу принесли і підпалили шини під управлінням «Криворіжгазу», вимагаючи включити опалення

Про це повідомляє прес-служба підприємства, передає ДНК.

«Будівля «Криворіжгазу» захоплена невідомими людьми. В заручниках утримуються співробітники підприємства, які вели з ними переговори. Компанія не може гарантувати безпечне газопостачання міста», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, під «Криворіжгазом» стоять кілька десятків людей. На площі перед входом до будівлі лежать шини, деякі з них горять.

Як відзначають на підприємстві, їх будівлю взяли штурмом «через відмову «Нафтогазу України» постачати газ підприємству «Криворізька Теплоцентраль».

«У заручниках залишаються Анатолій Пономаренко, технічний директор, і Борис Рибка, начальник управління охорони праці, які вели з ними (учасниками мітингу, – ред.) переговори. Вони пояснювали, що «Нафтогаз України» повинен дати дозвіл на пуск газу, але люди нічого не хочуть чути, тому що їхні діти мерзнуть», – йдеться в повідомленні.

Прибули пожежні машини.

В «Криворіжгазі» додали, що через блокування підприємства не працює аварійна служба, а в місті «підвищена техногенна небезпека».

«Раніше незаконно були відкриті засувки, запущено п’ять котелень з шести. Система газопостачання розбалансована», – йдеться в повідомленні.

Як пояснили у «Криворіжгазі», що «Нафтогаз України» відмовляється подавати газ на підприємство через борги за попередні періоди.

У зв’язку з цим сотні тисяч жителів міста сидять без тепла.

Як повідомляє «Українська правда» із посиланням на прес-службу «Нафтогазу України», вони дійсно не подають газ на одне з двох теплопостачальних підприємств Кривого Рогу, у зв’язку з тим, що воно заборгувало понад 1 мільярд гривень і не сплачує цих коштів.