будинок для похилихСтарість — час, коли людина пожинає плоди своєї праці і по ідеї має можливість відпочити. Але насправді старість часто стає складним періодом, який супроводжують втома, хвороби і самотність. І наше завдання — створити ті умови життя, які допоможуть зробити старість приємніше і легше, а хвороби змусять відступити.

Приватний будинок пристарілих — це місце, де притулок можуть знайти сотні літніх людей, отримавши при цьому необхідний рівень життя. У приватних закладах з увагою, любов’ю і повагою ставляться до кожного, хто проживає там тимчасово або постійно.

Що може запропонувати приватний будинок престарілих своїм мешканцям?

Приватний дім для престарілих забезпечує лікування, оздоровлення, профілактика можливих захворювань і що не менш важливо — цікаве проведення часу. Все це доступно кожному, хто потрапляє під крило приватного пансіонату. Також літні можуть розраховувати на комфортні умови життя, які відповідають усім європейським стандартам і повноцінний догляд.

будинок для похилих

Для тих, хто цього потребує, надаються послуги цілодобової доглядальниці. Особливо актуально це для лежачих хворих, а також для тих пацієнтів, які проходять лікування або реабілітацію після інфаркту / інсульту або перелому шийки стегна. Для них створені всі умови, необхідні для скорого одужання і відновлення.

Кожного підопічного щодня оглядає лікар. Це необхідно для своєчасного коригування курсу лікування і оцінки поточного стану здоров’я. Постійна увага медичного персоналу дозволяє миттєво реагувати на будь-які зміни, запобігаючи серйозним ускладненням.

Умови проживання в пансіонаті для літніх людей

Визначити свого літнього родича в приватний заклад можна на різні терміни:

  • кілька днів;
  • тижні або пара місяців;
  • тривалі терміни — від півроку і більше.

Незалежно від того, як довго літня людина знаходиться під наглядом персоналу, він неодмінно буде забезпечений усім необхідним. І нерідко трапляється, що навіть налаштовані спочатку скептично люди похилого віку, з часом самі не хочуть залишати стіни нового будинку. Адже тут вони знаходять не тільки такі необхідні їм увагу і турботу, а й нових друзів, які можуть розділити їх інтереси і бачення світу.

У всіх постояльців приватного будинку для людей похилого віку є можливість брати участь в заходах, які регулярно організовуються. Це святкування днів народжень, свят на зразок Нового року і Великодня, просто виїзні концерти і заходи. Все це використовується як важливий засіб, необхідний для того, щоб люди похилого віку залишалися частиною великого життя, до якого вони часто вже не мають відношення.

Пансіонати намагаються зберегти традиції, не дати людям похилого віку відчувати себе самотніми, зробити так, щоб ніхто з підопічних не відчував себе покинутим. І в подяку за це щодня можна побачити десятки людей похилого віку, які щасливі і задоволені, проживаючи у приватному пансіонаті для людей похилого віку.