Скандальний депутат-регіонал Вадим Колесніченко продемонстрував, що насправді думає про простих людей.

Скандал з політикомНардеп від Партії регіонів Вадим Колесніченко у суботу опинився в епіцентрі гучного скандалу. Народний обранець в аеропорту «Жуляни» погрожував працівниці авіакомпанії «AIR 0NIX», що відмовилася зареєструвати його на рейс до Симферополя без паспорта.

Вадим Колесніченко махав перед обличчям працівниці авіакомпанії Юлі Пініжаніної депутатським посвідченням, вимагаючи за ним пустити його на літак. Але дівчина це зробити відмовлялася
адже в Правилах повітряних перевезень пасажирів і багажу, затверджених Мінінфраструктури України ЗО листопада 2012року, зокрема в пункті X «Реєстрація пасажирів та оформлення багажу», чітко зазначено: реєстрацію пасажирів та оформлення багажу здійснюють на підставі квитка та документа, що посвідчує особу пасажира. Для громадян України — це паспорт громадянина України, проїзний документ дитини, дипломатичний паспорт України, службовий паспорт України, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу. І все — посвідчення нардепа не є підставою для реєстрації на авіарейс.
Однак для нардепа відмова зареєструвати на літак стала повною несподіванкою, він звик літати за нардепівською «корочкою». А тут раптом якась молода дівчина змусила депутата дотримуватися букви закону!
— Ви мені хамите, ви мені заважаєте працювати, — кричав на дівчину народний обранець.
— Я вам не хамлю, — ввічливо відповіла Юля.
— Хамите. Ви по-хамськи порушуєте Конституцію. Зрозуміло? Це добре, Дівчино. Ви зараз будете у мене працювати в іншому місці. Я із задоволенням подивлюся, що ви будете робити в прокуратурі та як ви потім будете вулиці замітати. Дівчино, ви давайте мені письмову відмову з вашим прізвищем та номером вашого посвідчення, — з піною на губах верещав пан Колесніченко.

Але, незважаючи на всі ці погрози, Юля Пініжаніна з гідністю витримала психологічний тиск і не зареєструвала нардепа на авіарейс. Тож Вадим Колесніченко так і не зміг того дня вилетіти до Криму. Натомість написав заяву в міліцію про те, що скоєно кримінальний злочин за статтею «перешкоджання законній діяльності народного депутата». Інцидент Юля воліє не коментувати. Каже, що лише виконувала свою роботу. А от із правоохоронцями їй таки довелося поспілкуватися.
Українці захоплюються вчинком молодої дівчини, що змусила нардепа жити за законом, а не «по поняттях».
«Наша працівниця, — каже Юрій Степаненко, заступник гендиректора з наземного обслуговування авіакомпанії, — дала міліції всі необхідні пояснення, оскільки нардеп написав заяву. Звільняти ми її не збираємося, вона діяла в межах своїх повноважень, у повній відповідності до чинних правил, у яких зазначено вичерпний перелік документів, що можуть слугувати для ідентифікації особи пасажирів для реєстрації на авіарейс. Посвідчення депутата в ньому немає».

А от обіцяні Колесніченком прокурори до авіакомпанії не приходили.

Тим часом у соцмережах вже навіть виник цілий рух на підтримку Юлі. Українці захоплюються вчинком молодої дівчини, що змусила нардепа жити за законом, а не «по понятіях». Якби в Україні було більше таких людей, що не закривають очі на порушення законів, навіть якщо це зробили нардепи, то всім нам жилося б краще!
Свою підтримку мужній дівчині Юлі, що дала відсіч хамовитому депутатові-регіоналові, ви можете висловити на електронну пошту info@aironix.ua.

Богдан Куфрик