судді хабаоникиДетективи НАБУ затримали брата глави суду Павла Вовка при отриманні хабара в 100 тисяч доларів за вирішення питання

Співробітники Національного антикорупційного бюро України затримали брата глави Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка при отриманні хабара в особливо великому розмірі. Про це повідомляється в Facebook прес-служби НАБУ, інформує Д-НК.

Відзначається, що брат судді спробував отримати хабар у розмірі 100 тисяч доларів за рішення господарського питання. У момент отримання грошей він був затриманий, разом з ним перебував ще один чоловік.

Крім того, в будівлі ОАСК проходять обшуки, ведуться оперативно-слідчі дії. Додамо також, що Вовк має скандальну репутацію: в НАБУ звинувачують його в численних порушеннях чинного законодавства України, в тому числі в спробах узурпації судової влади в країні і винесенні неправомірних рішень на користь окремих політиків і бізнесменів, про що йдеться в розслідуванні команди Slidstvo.Info.

За даними слідства, згадані вище 100 тисяч доларів призначалися особисто Павлу Вовку. Сам суддя не залишив цю історію без уваги і опублікував пост на своїй сторінці в Facebook.

«Чекаємо новий потік піару і, звичайно ж, чергову фантастичну історію. Якщо минулого разу було «захоплення влади», то цього разу має бути щось ще більш дивне», — пише суддя.