виховання малороса«Ти дізнаєшся, хто на кого напав і з ким у нас війна»

На поєдинок, під час якого всі б дізналися, хто є хто, викликав боксера Олександра Усика учасник бойових дій на Донбасі, військовий медик Андрій Грачов. Захисник України

пообіцяв Усіку грандіозний бій.

Андрій Грачов, учасник ООС, з Вінниці, служив у складі легендарної 93-й окремої механізованої бригади «Холодний Яр», має кілька поранень, втрачав в бою друзів. Грачову 37 років, він професійно займається самбо і дзюдо, неодноразово був призером чемпіонатів України з цих видів спорту і донині підтримує себе у формі, інформує Діалог.UA.

Приводом для емоційного посту Андрія Грачова в Facebook, стала відповідь Усика українському борцю Богдану Грицаю, який запропонував боксеру, який зробив останнім часом серйозний крен в сторону «ру *** омірства», поєдинок в форматі боїв без правил.

Усик відповів, що бере участь тільки в поєдинках, які проводяться за правилами боксу. Грачов нагадав боксеру, що в Україні йде війна і Московія, а також її прихильники в цій війні правил не дотримуються. Приклад цього — неодноразові обстріли українських військових медиків, за якими найманці ерефії стріляли, не дивлячись на їх розпізнавальні знаки.

«Простий хлопець з Вінниці, неодноразовий призер України з боротьби дзюдо і самбо. Мені 37 років. Я не так сильно тренуюся, як колись, але я тобі обіцяю дуже грандіозний бій», — написав Грачов.

При цьому він підкреслив, що дасть зрозуміти Олександру Усику, хто на кого напав і з ким в України війна. «Є поранення і дуже багато загиблих друзів !!! Битися будемо !!! За законами війни і вулиці !!! Так, як завжди !!!! За правилами боксу ти захотів !!!!!!!!!! На війні немає правил …. там нас не за одними правилами не рахували, там медиків в відсоток не ставили «, — емоційно підкреслив захисник України.