Олег СенцовШкіра та кістки: з’явилося моторошне фото Сенцова з колонії

Служба виконання покарань ерефії по Ямало-Ненецькому автономному округу показала свіже фото виснаженого українського режисера Олега Сенцова, незаконно

утримуваного в мордорі.

“28.09.2018 засуджений Олег Сенцов був вивезений в Лабитнангську міську лікарню, у якій йому зробили додаткові обстеження та надали консультації лікарів-спеціалістів”, – повідомляє Obozrevatel, передає ДНК.

За даними відомства, режисеру провели корекцію лікування після обстеження. Деталей про стан здоров’я не повідомили. Судячи по знімку, Сенцов ще більше схуд через голодування. Виглядає українець нездоровим і змученим.

Олег Сенцов

Нагадаємо, що 14 травня Сенцов оголосив безстрокове голодування в колонії в полярному місті Лабитнангі з вимогою до влади РФ звільнити всіх українських політв’язнів.

Як повідомлялося, 28 вересня Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова розповіла про відповідь від голови Ради при президенті ерефії з приводу стану здоров’я режисера. У ерефії повідомили, що Сенцов знаходиться під диспансерним наглядом через захворювання опорно-рухового апарату.