Парк БориславаСкидається на те, що нарешті, наш парк культури та відпочинку стає притягальним для мешканців міста, особливо, в недільні дні

У торговельних ятках наших підприємців можна попити кави чи чаю, придбати якийсь сувенір на пам’ять. Впорядковане й ожило наше озеро, на якому, як колись давно, снують катамарани; для найменшеньких вдалося полагодити карусель.

Звичайно, у парку мало би побільшати сучасних відпочинкових атракціонів і з часом вони будуть, але наразі не вистачає коштів для якогось нового відпочинкового обладнання. Не може не тішити і те, що впорядкованість видно неозброєним оком, все покошено вздовж паркових доріжок, та й більшість території позбулася трав’яних заростей, в яких ще минулого року можна було заблукати, особливо маленьким відвідувачам.

Цієї неділі вже вкотре дзвеніла в парку музика, дитячий гамір, було справді людно, адже мешканці приходять сюди цілими родинами. Як розповідає директор парку Ігор Саган, все зроблено для того, щоб було справді цікаво, щоб ті, хто бодай раз прийшов сюди з дітками у недільний день, через тиждень знову захотіли завітати до міського парку відпочинку.

А справжньою родзинкою цієї неділі стали виступи хореографічної студії «Клеопатра» (керівник Наталя Покора) міського Палацу культури. Юні хореграфи справді зачарували присутніх цікавими танцювальними номерами, не бракувало ані підтримки глядачів, ані бажаючих і собі зробити перші кроки до освоєння азів танцю. Тож мабуть і наступної неділі не бракуватиме бажаючих відпочити у міському парку і подарувати своїм діточкам цікаві розваги. Що тут скажеш, парк має справжнього господаря і поволі, але впевнено наближається до свого призначення – дарувати мешканцям міста радість і позитивні емоції.

Ігор ЮРИНЕЦЬ

Джерело: Нафтовик Борислава