фестиваль у ТрускавціПочаток цього місяця став для творчої молоді можливістю показати себе та випробувати власні сили у конкурентній боротьбі за звання кращого

На цілих три дні, 1-3 квітня, талановиті юнаки та юначки з усієї України прибули до сусіднього Трускавця, щоби взяти участь у Всеукраїнському багатожанровому мистецькому фестивалі-конкурсі «Витоки DANCE». На сцені фестивалю гідно був представлений і наш Борислав.

Більше тисячі учасників з різних кінців нашої країни демонстрували свою майстерність у вокалі, інструментальній музиці, читці та акторській майстерності, образотворчому мистецтві, хореографії (сучасний танець, народний танець, класичний танець, естрадний танець, бально-спортивний танець, вокально-хореографічні колективи, східні танці, шоу-bellydance), театрі мод і показі мод, фольклорній творчості та обрядових театрах, театральному мистецтві та ляльковому театрі, цирковому та естрадно-спортивному мистецтві.

Гідно представили наше місто вокально-інструментальний ансамбль «Royal-band» у складі Оксани Труш, Андрія Делінкевича, Наталії Валаги, Віктора Кравцова та Ярослава Качмарчика та сольні виконавці – Андріана Метельська, Божена Гамар та Марія Кандур.
Збоку виглядало так, наче наші бориславці є нащадками великого імператора Юлія Цезаря, або і сам Юлій родом з наших країв, адже приїхавши на конкурс в його останній день наші таланти одразу вмудрились завоювати перші та другі призові місця. Майже, що за принципом «Прийшов, побачив, переміг». «Royal-band» став переможцем у номінації «Народний вокал» та отримав особисту грамоту від почесного журі «За високий культурний рівень виконання». Перші сходинки позаймали і Божена Гамар (інструментальна музика) та Андріана Метельська (художнє читання). Два других місця отримали Марія Кандур (художнє читання) та Божена Гамар (інструментальна музика).

Усі бориславці-учасники конкурсу є членами громадської організації «Цвіт Нації», яка завжди активно не лише приймає участь у культурно-просвітницьких заходах нашого міста, а й займається їх організацією та її учасники завжди достойно захищають честь рідного міста на різноманітних конкурсах, змаганнях та фестивалях.

Звісно, ГО «Цвіт нації» висловлює щиру подяку тим, хто допоміг їм прийняти участь у фестивалі-конкурсі «Витоки DANCE»: Бориславській міській раді за надану матеріальну допомогу для участі у цьому фестивалі, Галині Жуковій – директору Бориславської дитячої школи мистецтв, Ігорю Мельнику – директору міського Палацу культури, Давиду Кузьмичу – вчителю Бориславської Державної гімназії, Юрію Цигалову – вчителю ЗОШ №3 і всім хто долучився до підготовки учасників і вірив у їхню перемогу.
Отже вітаємо наших переможців та бажаємо, щоб їхні муза та фортуна не покидали їх ніколи!

Анна САГАН