голосування за проектиСьогодні — останній день голосування за проекти конкурсу Бюджету громадських ініціатив Львівщини, Борислав — лідирує

Цьогоріч від Дрогобиччини подано два проекти.

Перший — спільний від трьох міст — «Історично-пізнавальний еко-тур містами Трускавець, Дрогобич, Борислав», передбачає закупівлю трьох електромобілів, — по одному для кожного міста, для проведення екскурсій.

Другий — від Борислава — «Під відкритим небом», передбачає облаштування мотузкового парку та відкритого кінотеатру в міському парку.

Здавалося б перший проект має більше шансів на перемогу, так як мобілізовує зусилля трьох міст. Однак, станом на сьогоднішній день, він набрав лише 462 голоси.

Бориславці ж максимально мобілізували зусилля та кинулись активно голосувати за свій проект. На сьогоднішній день він в лідерах конкурсу та має вже 2593 голоси.

До ЦНАПу в Бориславі вишикувалась черга охочих віддати свій голос та долучитись до перемоги проекту. Світлини черг вже встигли облетіти соцмережі.

голосування за проекти

«То не черга в торговий центр! То молодь йде у ЦНАП голосувати за мотузковий парк та кінотеатр під відкритим небом у Бориславському парку», — пишуть користувачі соцмереж.

Наразі проект Борислава лідирує з чималим відривом від інших проектів Львівщини. Якщо він стане переможцем, в міському парку Борислава зможуть облаштувати мотузкову лазанку та літній кінотеатр «Під відкритим небом».

Голосування триматиме до кінця сьогоднішнього дня.