провокація московітівРосійські бойовики відкрили вогонь по позиціях ВСУ біля селища Шуми, де повинна була пройти зустріч представників СЦКК і ОБСЄ

Російські бойовики відкрили вогонь по позиціях ВСУ в районі

населеного пункту Шуми, де сьогодні мала відбуватися зустріч представників СЦКК і ОБСЄ. Про це повідомляють інформаційні агентства з посиланням на повідомлення штабу ООС, передає Д-НК.

Військові зазначили, що російські найманці відкрили вогонь зі стрілецької зброї, а українська сторона змогла забезпечити безпеку військових і представників СЦКК і ОБСЄ. «Обстріл був прицільним і спрямованим на ділянку, де повинна була пройти зустріч представників СЦКК і ОБСЄ», — сказано в повідомленні. У штабі наголосили, що російські найманці пішли на відкриту провокацію, проте Україна продовжує демонструвати прагнення до миру.

Відзначимо, що раніше з вини Росії стався зрив домовленостей про інспекцію позицій ВСУ. Примітно, що користувачі в коментарях під повідомленням вимагають від штабу ООС відкрити вогонь по російським найманцям і придушити будь-які види агресії у відповідь на зрив перемир’я.