співпраця ТрускавцяТрускавець відвідали представники національних медіа Білорусі

Про це Дрогобиччина — новини краю повідомили у Трускавецькій міській раді.

Організатор приїзду – найбільший туроператор Білорусі «Центр курорт».

Заступник начальника відділу формування санаторно-курортного продукту туроператора «Центр курорт» Олена Новіченко розповіла, що турагенство, яке вона пердставляє, тісно співпрацює з багатьма готелями та санаторіями Трускавця, активно рекламує та продає тури в Трускавець.

Окрім туристично-лікувальних пропозицій, журналістів цікавили питання активного відпочинку та безпеки. Знайомлячись з містом і його мешканцями, сусіди з Білорусі переконались, що є близькими за духом та життєвими цінностями народами з українцями, які завжди дуже дружньо ставляться до білорусів.

Як зазначив директор Інформаціно-туристичного центру Трускавецької міськради Олександр Боднар, впродовж 2016 року від іноземних туристів, зокрема, білорусів не було жодної скарги на ті чи інші об’єкти туристичної інфраструктури Трускавця.

Приємно здивувало журналістів те, що біля Трускавця розвивається гірськолижний комплекс «Буковиця», що дуже актуально для зимового відпочинку.

Під час зустрічі з керівництвом міста журналістам розповіли про інфраструктурні перетворення в Трускавці.

Заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький, зазначив, що в області на наступний рік закладено рекордну суму на реконструкцію доріг – 4 млд грн (2016 р.– 2 млд грн), що дозволить зробити доїзд до Трускавця комфортнішим.

«Важливим є те, що до промоції Трускавця долучаються туроператори з-за кордону. А, власне, інфотури допомагають рекламувати курорт Трускавець як цікавий туристичний напрямок для іноземних туристів», – зазначив директор ТІКЦ Олександр Боднар.