протести в БілорусіУ Мінську люди Лукашенко намагалися затягнути в автобус жінку, яка при собі мала біло-червоно-білий прапор, що став символом протестного руху в Білорусі

Як повідмляє Д-НК, з посиланням на TUT.by  прості білоруси це

зробити не дозволили.

Мінчани не дозволили лукашенківським «людям в чорному» викрасти на одній з вулиць міста жінку, яка їхала на велосипеді. Силовики намагалися затримати мешканку Мінська тільки за те, що вона мала при собі біло-червоно-білий прапор.

Але викрасти жінку не вдалося, так як за неї заступилися люди які побачили це безчинство і відбили її у «опричників» Лукашенко, повідомляє Д-НК. Кадри з’явилися на Youtube-каналі Д-НК.

Все це відбувалося на очах трьох співробітників патрульно-постової служби мінської міліції. Вони стояли в декількох метрах від сутички перехожих з сатрапами, демонстративно повернувшись спиною до епіцентру подій і роблячи вигляд, ніби нічого не відбувається. Коли перехожі в дуже різкій формі висловили міліціонерам все, що вони думають з приводу ігнорування правоохоронцями злочинів режиму, міліціонери просто відмовчалися.