Білий ДімАдміністрація президента США Дональда Трампа розкритикувала Верховну Раду у брехні через законопроект про локалізацію

Відзначається, що в Білому Домі написали листа голові профільного комітету Верховної Ради.

Сьогодні, 25 серпня, стало відомо, що адміністрація президента США Дональда Трампа розкритикувала Верховну Раду у брехні через законопроект про локалізацію. Відзначається, що в Білому Домі написали листа голові профільного комітету Верховної Ради. Також листи отримали ряд інших чиновників. Про це повідомляє Д-НК з посиланням на матеріал «Європейської правди».

Відзначається, що законопроектом «про локалізацію» — проект №3739, пропонується змінити правила держзакупівель в сфері машинобудування. У Білому Домі відзначають, що український законопроект посилається на американські документи, які підкреслюють першочерговість придбання американських товарів. Однак в ВР забули вказати, що також в США купують і товари країн СОТ. З цієї причини в адміністрації Трампа запевняють, що законопроект про локалізацію порушує зобов’язання України в рамках СОТ і посилається на спотворену інформацію.