Безпілотники Bayraktar TB2 вже в Краматорську - ЗМІУкраїна перекинула на Донбас шість безпілотників Bayraktar TB2: дрони ВСУ вже в Краматорську

Московітські джерела повідомляють, що шість розвідувально-ударних безпілотників Bayraktar TB2 ВСУ були перекинуті до Краматорська.

Інформацію про це публікує один з найбільших ерефійських військових телеграм-каналів «Військовий оглядач». Своїх джерел московіти не видають, проте повідомляють, що інформація повністю поки не підтверджена.

За їхніми даними, безпілотники Bayraktar TB2 були перекинуті в Краматорськ і вже знаходяться в зоні проведення Операції Об’єднаних сил.

«Шість розвідувально-ударних БПЛА Bayraktar TB2 ЗС України, за непідтвердженою поки інформацією, перекинуті в Краматорськ в зону проведення Операції Об’єднаних сил», — зазначено в повідомленні.

Відзначимо, раніше Україна закупила партію турецьких безпілотників, після чого почалася програма з навчання екіпажів, які тренують експлуатацію дронів, які довели свою ефективність під час бойових операцій в Сирії, Лівії та Нагірному Карабаху.