стоматологіяЗ 14 по 18 травня кожен дрогобичани має можливість пройти безкоштовний огляд ротової порожнини у міській стоматологічній поліклініці

Ви думали, що карієс – найбільш поширена причина втрати

зубів та виникнення проблем ротової порожнини? Насправді, перше місце займають захворювання ясен.

У світі гінгівіт та пародонтит – найбільш поширені захворювання. Всесвітнє дослідження хвороб показало, що пародонтит входить в топ-6 найпоширеніших захворювань серед населення планети, охоплює 11,2% населення – це близько 743 мільйони людей. І щороку кількість людей з цією проблемою зростає.

Навіть більше, хвороби ясен шкодять не лише зубам. Існують дослідження, що вказують на зв’язок між хворобами ясен та підвищеним ризиком розвитку серцево-судинних захворювань, діабету, хвороб органів дихання та навіть деяких видів раку.

12 травня – День здорових ясен, ініційований Європейською Федерацією пародонтологів. Можливість нагадати про те, що піклуватись потрібно не тільки про естетичний вигляд вашої усмішки, а й звертати особливу увагу на здоров’я ясен.

Комунальне некомерційне підприємство “Дрогобицька міська стоматологічна поліклініка”, підтримуючи ініціативу Європейської Федерації пародонтологів проводить акцію-тиждневик «Раннього виявлення захворювань ясен» з 14 травня по 18 травня.

Кожен бажаючий матиме можливість безкоштовно зробити парадонтальний скринінг-тест у Дрогобицькій міській стоматологічній поліклініці. Не прогавте нагоду!

Попередній запис за тел. – 0960962339 – Анна Миколаївна

КНП «Дрогобицька міська стоматологічна поліклініка»