Група Bellingcat анонсувала нове розслідування про ФСБ і отруєння

Ця історія загрожує вкрай неприємними наслідками всій ерефії.

Міжнародна група Bellingcat готує нове розслідування про ФСБ. Це може погано закінчитися особисто для беззмінного президента РФ Володимира Путіна. Таку думку висловив російський блогер Ель Мюрид на своїй сторінці в Facebook, передає Д-НК.

Bellingcat анонсував розслідування про інші факти отруєння відомих російських осіб. Мова, ймовірно, піде про журналіста Дмитра Бикова, опозиціонера Володимира Кара-Мурзу, а також про видавця Петра Верзілова. Всі їх історії багато в чому схожі з отруєнням «Новачком» Олексія Навального.

Мюрид впевнений, що мета нового розслідування — зміцнити в міжнародній свідомості, яким насправді є режим Володимира Путіна.

У підсумку, на його думку, «будь-які контакти з ним, навіть офіційні або суто ритуальні, будуть надмірно токсичними для будь-якого західного політика». «Санкції і остракізм», за даними мюридів, очікують не тільки Путіна і його оточення, але і весь народ ресурсної федерації. Він упевнений, що таким чином російську еліту «підштовхують» до рішучих дій щодо усунення з влади Володимира Путіна. Однак навіть після цього Захід не кинеться швидко «відкривати двері» російським політикам і бізнесменам. «Це право доведеться заслуговувати дійовим каяттям і покаянням», — попередив блогер.

Він запевнив, що еліті ерефії і її народу доведеться нести «колективну відповідальність» за те, що натворила їх влада. «Розслідування — це підготовча процедура», — підкреслив блогер.