Російський опозиціонер Марк Фейгін вважає, що в оточенні президента ерефії Путіна є багато людей, які хочуть його повалення

Президент Московії Володимир Путін може позбутися влади через Україну. Таку думку в ефірі телеканалу «Еспрессо» висловив відомий російський опозиціонер і блогер Марк Фейгін. Програма транслювалася на YouTube, передає Д-НК.

Фейгін впевнений, що Кремль не відмовився від військових планів по Україні, так як це для нього головний елемент шантажу Сполучених Штатів. Саме тому, з його слів, президент РФ Володимир Путін не хоче зустрічатися з українським колегою Володимиром Зеленським. Мир Москві не потрібен. «Що стосується війни, це питання, можливо, не зніметься ще дуже довго», — запевнив опозиціонер.

Разом з тим, з його слів, вперше за 7 років війни Вашингтон чітко дав зрозуміти Кремлю, що не допустить нового вторгнення в Україну. «Путіну було жорстко продемонстровано: вторгнення не буде, тому що Вашингтон виступить військовим союзником Києва та надасть Києву всю можливу підтримку», — розповів експерт. З його слів, це стало приводом для Москви задуматися з приводу агресії проти України. Ризик нової війни, очевидно, буде дуже високий для Московії. І мова не в найважких військових втратах, запевнив Фейгін.

«Він просто може програти, тому що ця «маленька переможна війна» може обернутися великою політичною поразкою. При цьому загроза Путіну буде не з боку вуличної опозиції, а з боку своїх же … Еліти розділеної, і зараз їх об’єднує виключно арбітраж Путіна по відношенню до цих різних взаємовиключних груп … Якщо прибрати Путіна з цієї системи, вони один одного просто переріжуть «, — поділився думкою експерт.

Він упевнений, що в найближчому оточенні Путіна велике число осіб хотіло б його відходу від влади. «Бажаючих позбутися Путіна або повісити на нього всіх собак в еліті в його оточенні не зменшується. Вони прекрасно розуміють, чим загрожує поразка. У них усіх заберуть все», — пояснив Фейгін.