Наразі індустрія краси користується великим попитом. Ринок послуг щороку збільшується.

Зростає не лише кількість послуг, що надаються, а також і кількість майстрів. Barb.ua — це відома найбільша платформа бьюті-індустрії в Україні. Вона налічує більше ніж 25 000 салонів і майстрів по всій Україні та більше 500 000 відвідувачів на місяць. Сайт слугує для пошуку та бронювання бьюті-процедур. Саме тут Ви можете знайти безліч інформації, а також прикладів робіт та відгуків майстрів різних галузей індустрії краси.

І якщо раніше портал охоплював тільки великі міста України, то тепер послугами сервісу можуть скористатися і жителі невеличких містечок з населенням до 100 тис. Свого бьюті-майстра тут можуть знайти і жителі Дрогобича, а майстри і салони — прорекламувати свої послуги.

На Barb.ua в Дрогобичі представлено безліч різноманітних бьюті-процедур, які кожен може обрати на свій смак та розсуд. Серед найбільш популярних: догляд за обличчям та тілом, омолодження, татуаж, візаж та макіяж, брови та вії, перукарські послуги, фотосесії, нігтьовий сервіс, видалення волосся, тату та пірсинг, пластична хірургія.

Що потрібно для реєстрації на порталі

Мільйони людей сьогодні користуються інтернетом. Саме завдяки всесвітній мережі можна знайти багато необхідної та корисної інформаціі. Що стосується порталу Barb.ua, то він створений саме задля просування та реклами послуг у бьюті-індустрії. Тому, якщо Ви надаєте послуги у даній сфері, а також бажаєте мати більшу базу клієнтів, то можете зареєструватися та створити акаунт на порталі, це зовсім безкоштовно. На своїй сторінці ви можете вказати контактні дані, а також послуги, які надаєте. Обов’язково слід зазначити:

 • точну адресу;
 • номери телефонів;
 • перелік послуг, що надаються і ціни;
 • посилання на сайти або сторінки в соціальних мережах;
 • портфоліо виконаних робіт, щоб потенціальний клієнт мав якомога більше інформації щодо вашого фаху.

Для заохочення більшої кількості людей можна використовувати промокод, який в подальшому надає суттєві знижки. Портал також надає і платні послуги з реклами. Вони потрібні, якшо ви бажаєте, щоб ваша сторінка була на початку списку і відвідувачам було легше знайти вас. Наприклад, якщо потенціальний клієнт в пошук додасть запит «ламінування вій», «колорист» або «послуги косметолога», то в першу чергу йому буде надана інформація щодо спеціалістів , які є на початку списку. Слід відмітити, що аудиторія сайту стабільно розширюється і його відвідують жителі багатьох обласних і районних центрів Украйни.

Кожен, хто користується послугами бьюті-індустрії, знає як іноді буває важко записатися на прийом до хорошого майстра — перукаря, візажиста, майстра манікюру та ін., оскільки не завжди можна потрапити у потрібний день та потрібний час до вашого майстра. Саме тому, на порталі Barb.ua є можливість онлайн-запису, де ви матимете можливість записатися на зручний саме для вас час. Ну, а крім усього іншого, можете почитати відгуки інших клієнтів і оформити промокод на знижку.

Особливості реклами на barb.ua

Не менш актуальним є сайт і для майстрів бьюті-індустрії, оскільки за його допомогою є можливість прорекламувати себе та збільшити кількість клієнтів.

Наступна інформація буде актуальною для бьюті-майстрів, які мають бажання зареєструватися:

 1. Реєстрація на Barb.ua безкоштовна. Необхідно лише заповнити анкету та зазначити перелік процедур, які надаєте, портфолі та ваші контакти.
 2. Також є і платні послуги. При цьому контент-менеджер сайту надасть інформацію щодо послуг, які ви надаєте. Розмістить приклади ваших робіт та всю необхідну для заохочення клієнтів.
 3. Розміщення серед найкращіх спеціалістів вашої галузі — тарифи PRO та MAX.
 • 1 місяць розміщення PRO — від 90 грн, кінцева вартість залежить від конкуренціх у вашому місті.
 • 1 місяць розміщення MAX — від 500 грн, в цьому випадку також вартість реклами буде залежати від конкуренції.

Якщо ви бажаєте, щоб послуга була розміщена у верхньому сегменті сторінки (тільки для акаунтів PRO) і про вас дізналися якомога більше відвідувачів сайту, у цьому допоможе підняття послуги в ТОП.

Стосовно інформації для організаторів заходів:

 1. Розміщення інформації щодо заходів у соціальних мережах та на сторінці «Партнери». Вартість — від 1500 грн.
 2. Розміщення банера розміром 250×200 з посиланням. Банер буде відображатися лише на сторінках, які вас цікавлять. Вартість — від 5000 грн.
 3. Розміщення статті в блозі. Вимоги: кількість знаків — від 2000, мінімум 2 якісних фото. Вартість — 3500 грн.