Музиканти гратимуть безперервно 12 годин, щоб зібрати кошти і допомогти дітям з вадами слуху

18 грудня на ютуб каналі Monitor.Estate, стартує благодійний барабанний-марафон “Музика – дітям”. Його мета зібрати 100 000 гривень, щоб допомогти 30 дітям, які від народження мають проблеми слуху, пройти реабілітацію після операції з слухопротезування. 

Благодійний барабанний-марафон “Музику дітям” – це онлайн концерт професійних музикантів та барабанщиків любителів. Він триватиме безперервно 12 годин, розпочнеться 18 грудня о 12:00 і закінчиться о 00:00. Мета марафону зібрати 100 000 гривень, які передадуть до Міжнародного благодійного Фонду “Україно! Я за тебе!”, щоб допомогти дітям з проблемами слуху пройти реабілітацію після операції з слухопротезування і повернути слух.

«В Україні із 1000 новонароджених 4 дитини з’являються на світ з вадами слуху, які можна вилікувати, якщо вчасно діагностувати та  провести відповідне лікування. Глуха дитина без слуху і мови залишається німою, не може розвиватися, як наслідок, залишається осторонь від повноцінного життя. Держава допомагає таким дітям у слухопротезуванні, але не допомагає в проведенні реабілітаційних заходів, без яких імплантація не має сенсу. Наш фонд вже шостий рік поспіль займається цією проблемою, забезпечуючи дітей якісним діагностичним обладнанням та організовуючи реабілітаційно-оздоровчі табори», — говорить директорка фонду “Україно! Я за тебе!” Лариса Кузьменко.

Наразі 90 дітей з вадами слуху після слухопротезування чекають своєї черги на проходження реабілітації, яка полягає в корекційних заняттях з сурдопедагогом, заняттями з психологом. Більшість дітей, які проходять реабілітацію закінчують загальноосвітню школу та успішно вступають у ВУЗи.

“Ми робимо цей марафон для того, щоб привернути увагу до проблеми, допомогти дітям із вадами слуху та мовлення вийти із світу тиші та отримати шанс на активне, здорове та благополучне життя”, — зазначає організатор марафону Володимир Копоть.

Усі охочі можуть пожертвувати  будь яку суму на рахунок Міжнародного благодійного Фонду «Україно! Я за тебе!» за посиланням: https://bit.ly/3FIEZCm

Онлайн трансляція марафону відбуватиметься на ютуб каналі сервісу Monitor.Estate, який виступив ініціатором акції.  Партнерами заходу стали: ТОВ «БЦЗ «ТРІБО» (TRIBO),  ТОВ “Сингента” (Syngenta), BAZA Smart Hotel, Stylus.ua, Адвокатське об’єднання “Бачинський і партнери”, Юридична фірма «TOTUM».

Хочете допомогти з організацією пишіть на пошту: volodymyr.kopot@monitor.estate