Багато розбитою техніки, првійна на Кавказіотивник в паніці залишає позиції

Безпілотник Азербайджану здійснив нічне бомбардування позицій вірмен в Карабасі. В результаті велика частина військової техніки була розбита, є загиблі. Вірменські

військові самовільно покидали свої позиції.

Безпілотний літальний апарат Збройних сил Азербайджану минулої ночі завдав нового удару по вірменським військам в Нагірному Карабасі.

Азербайджанська сторона заявляє, що вірмени, скориставшись режимом перемир’я, спробували атакувати невеликими силами війська Азербайджану в Гадрутскому і Джебраїльському напрямках.

За даними Баку, це робилося з метою повернути втрачені раніше позиції. У відповідь на це Азербайджану нічого не залишалося, крім як застосувати безпілотну авіацію з метою змусити вірмен припинити наступ. В результаті удару підрозділи противника понесли втрати в живій силі і військовій техніці.

Були розбиті кілька танків Т-72; також удар з БПЛА вивів з ладу 6 гаубиць Д-20 і Д-30, 5 вантажівок з боєприпасами, 11 одиниць іншої автомобільної техніки, 3 РСЗО БМ-21 «Град», 5 самохідних гаубиць 2С1 «Гвоздика», 8 систем ППО і одну радіолокаційну станцію.

Також з боку вірмен є поранені і загиблі. Крім того, наголошується, що у вірменських підрозділів закінчились необхідні ресурси і матеріали, зокрема, пальне. Але і це не все: відзначається, що вірмени самовільно почали залишати свої позиції, довіра солдат до їх командирів втрачена, а військова поліція не може в примусовому порядку повертати бійців в окопи.