Маршрутки БориславаУ понеділок, 4-го січня сотні людей запізнилися, а то і зовсім не потрапили на свою роботу

Через лютий мороз (а для нашого клімату 18 – 20 градусів нижче нуля – це вже екстрималка) маршрутні таксі вийшли на дороги із запізненням майже на годину. Як пояснювали водії маршруток, причина запізнення начебто об’єктивна, мороз, машини не заводяться, замерзло пальне в баках, у системі постачання палива, сіли акумулятори і т. д. і т. п.

Звичайно, водія, який у неділю відпрацював свою зміну на міських чи міжміських маршрутах, можна зрозуміти. Водій приїхав з рейсу, поставив маршрутку в гаражі, а там хоч траві не рости. Про те, що вночі вдарять сильні морози, нехай турбується начальство. А начальство також собі злегковажило, понадіявшись на таке звичне для нас – якось воно буде. Але «якось» не завжди проходить.

Багато людей, особливо на маршруті «Борислав – Стебник», де проходить основний пасажиропотік, незлим тихим словом поминали нашу владу, міську і центральну, хоча влада до морозів і нехлюйства перевізників не має жодного відношення. Лише після нашої публікації міська влада може зробити висновок, чи всі перевізники відповідають тим вимогам, яких від них очікують наші громадяни.

Богдан БРИТАН