Дрогобич - ТрускавецьУ понеділок, 23 жовтня, відбудеться нарада щодо ситуації, яка склалася з дорогою між Дрогобичем і Трускавцем, де після масштабного обвалу карстових пустот виявили тріщини

Служба автодоріг Львівщини уже розробляє варіанти будівництва альтернативної дороги до Трускавця, повідомляє ДНК.

«Нами при обстеженні дороги були виявлені поперечні і повздовжні тріщини та просідання на загальній ділянці близько 500 м. Ширина тріщин становить 2-4 мм. Ми їх позначили і щодня за ними спостерігали. На сьогоднішній день позначені тріщини не збільшилися, але на цій ділянці з’являються нові тріщини», – розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Юрій Яблонський під час засідання комісії дорожнього господарства Львівської облради 20 жовтня.

Під час завтрашнього засідання будуть озвучені результати дослідження інституту «Гірхімпром» та Івано-Франківського університету нафти і газу.

«Тоді буде прийнято рішення, чи закривати повністю рух для транспорту», – сказав Яблонський.

Зараз ділянка дороги між Дрогобичем і Трускавцем, де виявили тріщини, закрита для проїзду вантажівок, які йдуть в об’їзд через Стебник. Натомість легкові автомобілі та рейсові автобуси продовжують їздити через ділянку, на якій з’явились тріщини.

Як зазначив Юрій Яблонський, зараз Служба автодоріг Львівщини шукає варіанти будівництва альтернативної дороги. Основний з варіантів – дорога через Модричі.

«Розглядаємо можливість будівництва нової дороги в об’їзд міста Трускавець. Це буде 3,8 км дороги, дві транспортні розв’язки і один міст через річку довжиною 36 м. Загальна вартість будівництва, за попередніми розрахунками, становитиме 113 млн грн», – уточнив Яблонський у коментарі Zaxid.net.

За його словами, Служба автодоріг Львівщини звернулася до «Укравтодору» для отримання дозволу та коштів на розробку проектно-кошторисної документації на будівництво нової дороги.

Нагадаємо, 30 вересня на Дрогобиччині стався обвал карстової породи. У результаті поблизу Дрогобича та Трускавця утворилося провалля діаметром 300 метрів та глибиною до 50 метрів. Епіцентр землетрусу був розташований за 6,2 км га схід від провалля на глибині понад 2 км.