осінній призовВ Україні з 1 жовтня стартував осінній призов на строкову службу

Триватиме призов до 30 листопада. 620 строковиків має скерувати до лав ЗСУ за цей час Львівська область. Таку цифру на понеділковій оперативній нараді у Трускавецькій міській раді озвучив Юрій Солян, заввідділом з питань діяльності правоохоронних органів , оборонної та мобілізаційної роботи. З 620 строковиків, 90 осіб має забезпечити Дрогобицько-Бориславський районний комісаріат. Служба в армії триватиме півтора року.

«Призову на строкову службу підлягають особи віком від 20 до 27 р., 18-19 річні громадяни України можуть піти служити, але тільки за власним бажанням», — зауважив Юрій Солян.

За показниками весняного призову Дрогобицько-Бориславський районний комісаріат увійшов у 5 –ку кращих. Оскільки виконав призов на 91,8%. Юрій Солян наголосив, молоді сьогодні слід чітко розуміти та розмежовувати такі поняття як військова служба та мобілізація. Призов на військову службу не передбачає відправку хлопців у зону АТО.

Що стосується мобілізаційної роботи, то наразі не передбачено чергової хвилі мобілізації. Проте, за словами Юрія Соляна, 20 повісток прийшли на підприємства міста. У відділі з мобілізаційної роботи такі дії пояснюють – уточненням облікових даних і формуванням майбутнього резерву.